AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapClick Here and Join Now

Paylaş | 

Asena:Cemil İpekçi,Sezen Aksu,Tarkan ve benim gibi kişiler doğruları için yaşarlar.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BennyBenassi
HeadPromoter
HeadPromoter

Erkek
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
<strong>Şu an ki Ruh Hali</strong> :
<strong>Tarkan\'da En Çok Beğendiği:</str : Sahne Performansı
<strong>Tarkan\'a Mesajı</strong> : Sensiz Hayat,Sözsüz Müzik Gibidir!
<strong>En Beğendiği Tarkan Şarkısı</stro : Salına Salına Sinsice

MesajKonu: Asena:Cemil İpekçi,Sezen Aksu,Tarkan ve benim gibi kişiler doğruları için yaşarlar.   1/2/2009, 14:54

Cemil İpekçi’yle öpüşürken fotoğraflarınız çekildi. Cemil İpekçi “İkimiz de marjinal insanlarız ne yapacağımız belli olmaz“ diye bir açıklaması yapmış. Neden öpüştünüz?

Bizler yani Cemil Bey gibi, benim gibi, Sezen Aksu gibi, Tarkan gibi birtakım kişiler; doğrularımız için yaşarız. Açık insanlarız. Her şeyimiz ortada, gizlimiz saklımız yok. Şeytani planlar yapacak; uçuk kaçık, aptal aptal kaprisleri, hırsları olan insanlar değiliz. Her şey açık, doğal. O öpücük bir teşekkürdü. Güzel bir defile yaptık. Düşmeden, bir tarafımı kırmadan yapmış olduğum bir defileydi. Onun karşılığında da dostluk öpücüğü, dost öpücüğü... Gayet normal yani. Biz yeni tanışmış insanlar da değiliz. Görüşmesek bile birbirimizi kalplerimizde taşıyan insanlarız.[haberbu.com]
Kullanıcı profilini gör

Asena:Cemil İpekçi,Sezen Aksu,Tarkan ve benim gibi kişiler doğruları için yaşarlar.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hüdai Aksu ''7'' FuLL Albüm
» İsmail yk- Eskisi Gibi Gitar Akorları...
» İdol (Örnek aldığınız kişi veya kişiler.)
» Tom Kaulitz ~~
» Bazı Sır Ve Hiyeraşiler