Paylaş
Aşağa gitmek
avatar
Admin
Admin
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 140
Yaş : 32
Takımı : Galatasaray
Üyelik Tarihi : 30/07/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com/

90lar Türkçe Pop Partisi vol.19

Bir 8/2/2009, 20:10
Artık bir klasik haline gelen, her ay düzenli olarak büyük ilgi ile gerçekleşen, Studio Live Technik‘de ki İstanbul’un en eğlenceli partisi olan 90'lar Türkçe Pop Partisi ile bir kez daha kurtlarınızı dökmeye hazır mısınız ?

Herkesi eğlenmeye hazır olsun!!!

90 'lar da çocuk olmaktı, genç olmaktı belki ortak noktamız, Susam Sokağı ile büyümek, Süper Baba yı izlemek, Yonca Evcimik 'in Aboneyim abonesi ile eğlenmek, internet ile ilk tanıştığımız, Ericsson 388 cep telefonları kullanmaya başladığımız yıllardı 90'lı yıllar ve artık 2000 li yılllara yavaş yavaş hazırlandığımız bir geçiş dönemiydi 90lı yıllar.

Türk Pop Müziğinin ataklarına şahit olduk . Sezen Aksu , Kerim Tekin, Ajdan Pekkan, Sertab Erener, Levent Yüksel, Kenan Doğulu, Burak Kut, Yonca Evcimik, Hakan Peker, Mirkelam, Tayfun, Kenan Doğulu, Mustafa Sandal ve Tarkan gibi isimlerin yıldızlaşmaya başladığı 90'lı yılları unutmak mümkün değil. Grup Vitamin, Cartel gibi alışık olmadığımız tarzlarla tanışmaya başlamıştık.

Özlem Tekin, Şebnem Ferah, Kargo, Athena ve Kurban gibi isimler sıradışı avrupa soundun da rock müzik yapmaya başladılar ülkemizde ve çokda beğenildiler.90 ları ve Türk Pop Müziğini yeniden yaşamak için ve doyasıya eğlenmek hep bir ağızdan Ayı diye bağırmak, Tarkan’ın kıl oldum abi şarkısına eşlik etmek, Grup Vitamin in Turkish Cowboyların’ da dans etmek için o yılları yaşamış herkesi 7 Subat Cumartesi gecesi Beyoğlu Studio Live Technik ‘e davet ediyoruz, bu kaçırılmayacak etkinlikde o günlere bir nebze dönmek sanırım bizde bir tebessüm yaratacak.

Tarih : 7 Şubat Cumartesi 2009 / 21:30
Fiyat : 15 TL
Bilet Satış Yerleri :Biletix
Yer : Studio Live Technik ( Alt Kat )
Adres : Sakızağacı Cad. Büyük Bayram Sokak No:1 Kat:3
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0 212 292 11 19
(bigglook.com)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz