Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tolga Karel Dayak Yedi!

Bir 17/2/2009, 09:00


Yaprak Dökümü dizisinin 'Kötü Adam Oğuz'u Tolga Karel, Stutgart dönüşü uçakta 5 kişinin fiili saldırısına uğradı. Saldırıyı kameralar saniye saniye görüntülenirken Karel'le bir yolcu arasındaki tartışma, kavganın neden çıktığını gözler önüne serdi.

Saldırıyla neye uğradığını şaşıran Tolga Karel, 5 kişiden sille tokat dayak yedi.Saldırganları tanımadığını belirten Karel, saldırıdan sonra kayıplara karışan kişilerden şikayetçi olduğunu belirterek soluğu önce karakolda ardından da hastanede aldı.

TOLGA KAREL'İ NEDEN DÖVDÜLER

Aynı uçakta bulunan bir yolcu hurriyet.com.tr'yi arayarak yaşanları anlattı: Tolga Karel uçağa bindiğinde kendinde değildi. Muhtemelen alkollüydü. Uçağın kalkmasından itiraberen sürekli konuştu ve etrafındaki kişileri rahatsız etti. Söylediğine göre uçaktan korktuğu için ilaç almıştı. Fuardan dönen yirmi kadar mühendis de uçaktaydı. Özellikle onlar çok Karel'in davranışlarından rahatsız oldu. Uçakta önce bir tartışma çıktı ama kabin ekibinin müdahalesiyle yatıştırıldı. Ancak uçak inince 4-5 kişi Tolga Korel'i çok kötü dövdü.(internet haber)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz