Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Radyo Dj'inden Duygulu Açıklama ve Sıradaki Parça Tarkan'dan Dilli Düdük!

Bir 18/2/2009, 23:31

Sabah saatleri radyo açık çalınan şarkının sonuna geliniyor.

Ve radyo mikrafonundan bir ses "Evet efendim dün gece çok kötü bir olayla karşılaştık, ünlü tiyatrocu büyük usta Gazanfer Özcan dün akşam saatlerinde hayata gözlerini yumdu." buraya kadar herşey normal.

Radyocu arkadaş devam ediyor; "Onu ilk hafızamda Hüsnü Kuruntu olarak hatırlıyorum Kuruntu Ailesi'nin her şeyi kuruntu yapan sevimli babası olarak herkese kendini çok sevdirdi, son olarak Avrupa Yakası'nın Tahsin Amcası herkesin ailesinden biri gibiydi, sanki ailemizden birisini kaybettik. Herkesin başı sağolun... Şimdi sıradaki parçamız Tarkan'dan Dilli Düdük."

Hiç oldu mu? O kadar duygulu atmosferden Kuruntu Ailesi'nden başlayıp Avrupa Yakası'ndaki Tahsin Amca'yı kaybettiğizi hatırlatıp ve onu saygıyla andıktan sonra bu şarkı.

O konuşmalardan sonra kimse o anda o şarkıyı dinleyememiştir elbette,, keza öyle yaptık hemen başka bir radyo'ya geçtik.

Orada "Başın öne eğilmesin aldırma gönül aldırma, ağladığın duyulmasın" diye sesleniyordu Ferhat Göçer tam da bu konuşmanın sonuna yakışır bir şarkıydı.

Ne diyelim, hala ağzından çıkanı duymayan, şarkının ayarını veremeyen radyocular var. Lütfen biraz dikkat, biraz özen...

MEDYAFARESİ
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz