Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan Tevetoğlu Basın Duyurusu

Bir 9/7/2008, 21:52
"Birlikte aldığımız kararla ilişkimizi arkadaşça bitirdiğimizi açıklıyoruz. 2 ay süresince bu konuyla ilgili net bir açıklama yapamayışımız ve ayrı geçirdiğimiz dönem, son günlerde basında birçok spekülatif haber çıkmasına ve yanlış değerlendirmelere yol açtı. Ne var ki, almış olduğumuz ayrılık kararı, bu haberlerde anılan hiçbir sebeple bağlantılı değildir ve çıkmış olan tüm haberler asılsızdır.

Senelerdir bazı basın kaynaklarının, rating kaygıları ve kendi çıkarları için, ilişkimizi kullanma ve yıpratma girişimlerine, beraber tahammül ettik; yeri geldi güldük geçtik. Ama, her ikimizin de hayatlarımızın yeni dönemlerine girdiğimiz şu günlerde, basından ve kamuoyundan, ilişkimizin bitişininin, hakettiği şekliyle saygınlık çerçevesinde ve mahremiyetine özen gösterilerek karşılanmasını rica ediyoruz.
Birbirimize bağlı ve saygılı kalarak yaşanmış, acı tatlı pek çok anıyı ve deneyimi paylaştığımız, sevgi ve sadakatin hakim olduğu bu 7 yıllık ilişki, kişisel gelişim anlamında da kendimize katkılar sağladığımız bir süreç oldu. Olgun birer birey ve yetişkin olarak alınmış olan bu karar neticesinde, hayattaki kendi yolculuklarımıza, bir çift olarak değil arkadaş kalarak devam edeceğiz. Birbirimize her zaman vermiş olduğumuz destek, duyduğumuz saygı ve sevgi gelecekte de sürecek.

Bize, dönemin gerektirdiği hassasiyet ve duyarlılıkla yaklaşacağınızı biliyor ve şimdiden teşekkür ediyoruz."

Sayfa başına dön
Similar topics
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz