Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan Hadise'yi Sahneye Davet Edecek!

Bir 14/3/2009, 14:21

Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise, Belçika'da Flamanca yayın yapan devlet televizyonu VRT1'in geleneksel "Kanseri Yenmek" gecesine onur konuğu olarak katıldı.
Hadise'nin şarkısıyla başlayan, Belçika'nın önde gelen sanatçılarının katıldığı programda çocuklara yönelik kanser araştırmaları için yaklaşık 1,6 milyon avro para toplandı.

Hadise, 2 milyon Belçikalının izlediği canlı yayının ardından yaptığı açıklamada, "Belçika'da ilk defa 'Dün Tek Tek'i canlı okudum. Bunu çok özel bir programda yapabildim" diyerek, kanserle mücadeleye katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Eurovision şarkı yarışması için tanıtım çalışmaları hakkında da bilgi veren Hadise, Tarkan'ın gelecek ay Romanya'da 60 bin kişiye vereceği konserde kendisini de sahneye davet ederek, seyircilere tanıtacağını ve desteklerini isteyeceğini anlattı.

Hadise, Moskova'da annesini de yanında görmeyi çok istediğini belirterek, "Annem bugüne kadar sadece 5 tane konserime gelmiştir. Ödül törenlerine gelmeyi hiç sevmiyor. (Kızım ablanları, kardeşlerini al siz gidin, ben evdeki koltuğumdan izlerim) diyor. Annemle şöyle anlaştık, eğer yarı finali geçersem, gelecek" dedi.

Yarışmaya katılacak diğer şarkılar arasında kendi parçasının "çok enerjik ve güçlü durduğunu" ifade eden Hadise, "Ben şarkıyı tamamlıyorum, şarkı da beni tamamlıyor. Bunu çok hissediyorum. Bu yüzden özgüvenim arttı. Çünkü şarkımla birlikte kendimi çok mutlu hissediyorum" diye konuştu.

Yarışma kıyafetiyle ilgili basında çıkan haberlerden "ismini kullanarak reklam yapmak isteyenleri" sorumlu tutan Hadise, "Herkes bunu bilsin istiyorum; Bugüne kadar kıyafet konusunda yazılan bütün haberler yalan. Haberlerde adları geçen hiçbir tasarımcıyı tanımıyorum" şeklinde konuştu.

Moskova'da giyeceği elbisenin "çiziminin yapıldığını fakat henüz tamamlanmadığını" belirten Hadise, "Kimin yapacağını ve kimin bu kıyafeti çizdiğini yakında açıklayacaklarını" söyledi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz