Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

turko39.com - Yerli ve Yabancı HD ve Dijital 3D ( 1080p ) Video Klipleri İndirmenin Tadını Çıkarın !

Bir 14/12/2012, 17:47


turko39'dan yine muhteşem bir sunum. Artık kaliteyi kolayca indirmeye alışmıştık turko39'la ama şimdi daha da kalitelisini yine çoook kolay bir şekilde indirmenin tadına varmaya ne dersiniz?

Forumda bulunan yerli & yabancı video klipler ve Adult Blu-ray filmler şimdi de DIJITAL 3D kalitesiyle bilgisayarlarınızda. Nedir bu DIJITAL 3D ?

Çok basit aslında. Teknolojik terimlere girersek pek de çıkamayız işin içinden. Anlayacağımız dilden anlatmak gerekirse, büyük - küçük teknoloji fuarları, teknoloji marketleri vb. gibi yerleri ziyaret ettiğimizde en çok dikkatimizi çeken ürünlerden birisi de Full HD, 3D LCD televizyonlardır genellikle. Hayranlıkla bakarız. En çok da 3D'nin nasıl gözüktüğünü merak ederiz. Geçeriz, deneme için kurulmuş dijital gözlüğün arkasına ve izleriz. Harika bir görüntüdür o. Sanki TV'nin 5cm önündedir izlediğimiz yayın.

İşte turko39'daki yerli & yabancı video klipler ve Blu-ray Adult filmler artık böyle, sanki bilgisayar ekranının veya TV'nizin 5cm önünde gibi.

İndireceğiniz '' DIJITAL 3D '' başlığı altındaki video klip veya Adult filmleri elektronik, pilli veya şarj edilebilir 3D gözlükler ile izleyebilirsiniz. Tabi ki bu tür gözlüklerin özellikleri değişkenlik gösterebilir.

İyi eğlenceler !
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz