Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

En Uygun Fiyatlara Web Sitesi Kurun

Bir 15/6/2017, 01:29
Merhaba! İnternet âleminin o mucizevi dünyasında senin de arsan olsun istiyorsun bu sayfaya geldiğine göre. O zaman tam yerine geldin. Belki de yıllardır istediğin o web sitesini türlü türlü nedenlerle kurmaktan vazgeçtin. Ama o hep içinde kaldı. Bir ara niyetlendin, ama karmakarışık kodlar, dosyalar aklını bulandırdı. Açamadın bir türlü. Çevrende bu tür işlerden anlayan fazla insan da yoktu. Şöyle bir internette araştırdın, baktın dünyanın parasını istediler. Olmadı da olmadı. İşte şu an bunu okuduğuna göre, artık şu web sitesi olayına daha ”imkânlı” bir gözle bak!

Fazla uzatıp, sıkmayalım canını. Bir web sitem olsun diyorsan eğer, sana çoook cazip fiyatlar sunarak bu isteğini yapalım. Sen sadece kullanıcı adı ve şifreni al.

Kişilere özel uyguladığımız bu fırsatı değerlendirmek isteyeceğinden eminiz. Her türlü iletişim yollarını kullanarak bize ulaşabilirsin. Nasıl bir site istediğini, nerede ne yapacağını ve daha pek çok şey.Günlük bir bilgi sitesi. Blog (günce) tarzı bir site. Video paylaşıma özgü bir site. Resim paylaşımları içeren güzel bir tasarım ve daha neler neler. Sen sadece söyle, biz tasarlayalım.

Nasıl bir şey olacak dersen, nasıl olacağını aşağıda maddeler halinde yazalım ve sana biraz fikir kazandıralım.

WordPress tabanlıdır. WordPress hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
Site içinde kullanılan temalar, WordPress veri tabanında bulunan, bu tür internet tasarımlarında yol kat etmiş geliştiricilerin hazırladığı çalışmalardır.
Sadece sitende kullanmak istediğin ismi seç ve bize bırak. Sitenin kurulum başlangıcından itibaren sitenin tasarımı ile ilgili seçimlerine devam et.
Aklına ve gönlüne yatan son çalışmalardan sonra, kullanıcı adı ve şifreni al. Hemen yayınlarına başla.
Ve çok daha fazlası…
Böylesi bir ürünün ortaya çıkması ve bunun karşılığında ödeyeceğin miktar tam da senin kesene göre. Gayet uygun fiyatlarımızla siz de internette yerinizi alın.

Ödeme Yöntemleri, Fiyatlandırma Bilgileri ve Çok Daha Fazlası İçin İletişim Kaynaklarımız: hammarturg.com
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz