Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

''Tarkan'ın Rakipleri Bana Yardım Etti''

Bir 15/7/2008, 00:17
'Müsaadenizle' albümü ile müzik dünyasına hızlı dönüş yapan Ebru Aydın, 'Bir Gün Mutlaka' ve 'Yalancı Dünya' şarkılarına iki klip birden çekti. Ebru Aydın ise, Tarkan'a kırgın olduğunu söyledi.

Bir dönem gazetelerde Tarkan'ın imam nikahlı eşi olarak tanınan vokalisti Ebru Aydın, sessizliğini 'Müsaadenizle' albümü ile bozdu. Albümün klip çalışması için kamera karşısına geçen Ebru Aydın, hızını alamadı ve iki klip birden çekti. "Bir Gün Mutlaka" ve "Yalancı Dünya" şarkıları için kamera karşısına geçen Ebru Aydın'ın yönetmenliğini Mustafa Özen yaptı. Tarkan'ın vokalisti olarak ün yapmasına rağmen Mustafa Sandal ve Gökhan Özen'den destek gören ve iki ünlü popçunun yardımları sonucunda albümünü çıkartan Ebru Aydın, "Bu sihir gibi bir şey. Yönetmen Mustafa Özen ile tanıştığım zaman inanamadım. Mustafa ve Gökhan bana yüreklerini açtı. Onların desteği ve yardımı çok önemliydi. Yönetmenimiz de adını Mustafa'dan, soyadını Gökhan'dan almış. Bu tesadüf ise bana daha çok güç verdi" dedi. Radyolarda en çok istek alan 'Bir Gün Mutlak" isimli şarkısı için 3 dansçı ile kamera karşısına geçen Ebru Aydın, "Sade ve şık bir klip olsun istedim. Bazı sanatçılar kendilerini o kadar çok gösteriyorlar ki, şarkı kayboluyor. Ben şarkının ön plana çıkmasını istedim" dedi.

Yapımcılığını Özgür Aras' ın yaptığı 'Müsaadenizle' albümünün çok beğenildiğini ve çok ilgi gördüğünü söyleyen Ebru Aydın, Tarkan'ın kendisine neden destek olmadığı konusunda ise, "Enteresan bir camiada yaşıyoruz. Tarkan'ın her zaman yanımda olacağını ve beni hep destekleyeceğini düşündüm. Ben hep ne zaman kötü bir zamanda olsam bir tek Tarkan gelir yanıma derdim. Ama öyle değilmiş. İnsanlar yaşadıkça bu sözün doğru olmadığın görüyor. Maalesef bana Tarkan değil, rakipleri yardım etti ve desteklerini esirgemedi. Mustafa Sandal ve Gökhan Özen'in yürekleri inanılmaz güzel" diyerek Tarkan'ın bu davranışından ötürü üzüntü duyduğunu söyledi. GAZETEPORT MAGAZİN


Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz