Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan coşturdu

Bir 20/5/2008, 19:27
Yaz konserleri için Doritos'la anlaşan Tarkan, Ağustos ayında 9 ilde konser verecek. Tanıtım gecesinde megastar Tarkan sahne alarak mini bir konser verdi. Ancak hayranları sanatçıyı sahneden indirmek istemedi.

İSTANBUL- Yaz konserleri için Doritos'la anlaşan Tarkan, Ağustos ayında 9 ilde konser verecek. Doritos'un, "Doritos nerede müzik orada!" kampanyası, önceki akşam Discorium'da tanıtıldı. Tanıtım gecesinde megastar Tarkan sahne alarak mini bir konser verdi. Megastar, konser sırasında 5 şarkısını seslendirdi. Davetlileri coşturan megastar, daha sonra davetlilerin tezahüratları üzerine tekrar sahneye dönmek istedi. Ancak megastarın ayağı sahne merdivenlerine takılınca yere düştü. Kendisini toplayıp hiçbirşey olmamış gibi ikinci kez sahneye çıkan megastar, "Kuzu Kuzu" ile "Vay Anam Vay" şarkılarını seslendirerek davetlilere müzik dolu bir gece yaşattı. Tarkan'ın Ağustos ayında 9 ilde vereceği konserleri izlemek isteyenler Doritos paketlerindeki puanları toplayacak. 10 puanı bulan konsere bir bilet hakkını elde edecek.
Tarkan, Doritos için 1 Ağustos Bursa, 7 Ağustos Diyarbakır, 9 Ağustos Gaziantep, 11 Ağustos Adana, 13 Ağustos Kayseri, 15 Ağustos Antalya, 24 Ağustos Trabzon, 27 Ağustos Ankara, 30 Ağustos'ta İstanbul konseri için sahneye çıkacak.(kaynak:Magazin)

avatar
Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı : 21
Yaş : 38
Takımı : Yok.
Şu An Yaşadığı Yer : AZERBEYCEN/BAKU.
Üyelik Tarihi : 11/06/10
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com/

Geri: Tarkan coşturdu

Bir 22/6/2010, 09:45
ФЫРЛШЬ ЫУТШ СЩЛ ЩЯДУВШЬЮЮЮРФВШ ФКЕШЛ СФИГЛ ЩДВФ ЛДШИШТШ НФНШТДФ ВФ КФРФЕДФНФДШЬЮЮЮИГ ЛФВФК ЩЯДУЬ НУЕУК НФЮЮЮ
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz