Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan'ın korumalarından gazetecileri sıkıştırma

Bir 20/5/2008, 20:06
Bir konser için Antalya’ya gelen Tarkan, yeni albümü için Olympos’taki Kadir’in Ağaç Evleri’nde fotoğraf çekimi yaptı. Olympos’a giderken gazetecilerin otomobilini takip etmesinden rahatsız olan ünlü sanatçı, koruma arabasına gazetecileri ‘durdurun’ talimatı verdi. Tarkan’ın korumalarının bulunduğu otomobil dar yolda gazetecilerin otomobilini sıkıştırdı. Gazetecilerin bulunduğu araç, korumaların sıkıştırması sonucu 70 metrelik uçurumu teğet geçerek, büyük bir kaza atlattı.

Yaz sezonunda çıkacağı yeni albümü için Antalya’da kampa giren Tarkan, yeni albümünün fotoğraf çekimlerini Olympos'taki Kadir’in Ağaç Evleri’nde yapmak istedi. Antalya'da kaldığı otelden çıkıp lüks minibüsüyle Kemer Karayolu'ndan Olympos’a giden Tarkan, minibüsün sunroof’undan 120 kilometre hızla giderken, beline kadar dışarı çıktı ve ve arkadaki otomobilde bulunan gazetecileri görünce tekrar aracın içine girdi. Gazetecilerden rahatsız olan megastar, koruma arabasına, gazetecilerin içinde bulunduğu otomobilin durdurulması talimatını verdi. Tarkan’ın korumalarının bulunduğu otomobil dar yolda gazetecilerin otomobilini sıkıştırdı.

Gazetecilerin içinde bulunduğu araç korumaların sıkıştırması sonucu 70 metrelik uçurumu teğet geçerek, kaza atlattı. Kadir'in Ağaç Evleri'ne ulaşan Tarkan, gazetecileri içeri aldırmadı. Üzerinde siyah body ve bermuda pantolon bulunan Tarkan, sinirli şekilde gazetecilere el kol hareketi yaparak bağırdı. Tarkan’ın yakın koruması Levent Ağaoğlu da, gazetecileri dışarı çıkartmak istedi. Gazetecilerin, “Az kalsın bizi öldürüyordunuz. Neden böyle bir şey yaptınız?'' sorularına Ağaoğlu, “Biz size bir şey yapmadık, niye takip ediyorsunuz, etmeseydiniz'' diye tepki gösterdi.

Ağaç evlerin girişinde bir süre daha bekleyen gazeteciler, Antalya'ya döndü. Tarkan ise yeni albümünün fotoğraf çekimlerini yaptı.(kaynak:Milliyet)Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz