Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

3 Bin Kişiye Konser Verdi

Bir 22/5/2008, 15:10
Türk Pop Müziğinin MegaStarı Tarkan, Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de Konser Verdi.


TÜRK POP MÜZİĞİNİN MEGASTARI Tarkan, AZERBAYCAN'IN BAŞKENTİ BAKÜ'DE KONSER VERDİ.
Sanatçı, Bakü'deki 'Yeşil Tiyatro' açık hava sahnesindeki konseriyle Azeri sevenlerini coşturdu. Tarkan eski ve yeni albümlerinden seçtiği şarkılarla sevenlerine keyifli anlar yaşattı.

İlginin yoğun olduğu konseri sahne alanının hemen yakınındaki apartmanların balkonunda izleyenler de oldu. Sahneyi görebilen her balkondan ev sahipleri konseri bedava dinlemenin keyfini çıkardı.


Bilet fiyatlarının yüksek olduğu konseri yaklaşık 3 bin kişi izledi. Konsere gelenlerin çoğunluğunu gençler ve üniversiteli öğrenciler oluşturdu. Tarkan'ın şarkıları ile dans eden Azeri gençler, zaman zaman konseri cep telefonlarına kaydetmeyi de ihmal etmediler.

Konser sırasında dinleyenlerin oturması ve sahneye uzak kalışı ise Tarkan'ı rahatsız etti. Birkaç şarkıdan sonra Tarkan dinleyenlerinin ayağa kalkmasını ve sahneye yaklaşmasını istedi.

Akşam saat 21:00 sularında başlayan konser 2 saatten fazla devam etti. Tarkan bu akşam aynı sahnede bir konser daha verecek. Tarkan'ın konserine biletlerin resmi fiyatları 80 dolarla, 450 dolar arasında değişiyor. Karaborsaya da düşen biletler resmi rakamlardan oldukça pahalıya müşteri buldu.


Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz