Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Megastarkan Çocuklarla...

Bir 9/8/2008, 18:10
Megastarkan, Doritos konserleri kapsamında Diyarbakır’da sahne aldıktan sonra Batman’a gelerek Frito Lay Okuma Odasını ziyaret etti.

Çocuklarla beraber dans eden Tarkan daha sonra çocuklarla tenis oynadı.

Doritos Konserleri kapsamında Diyarbakır’da muhteşem bir konser veren Tarkan, Batman’a gelerek Frito Lay Okuma Odası’nı ziyaret etti. Frito Lay’in sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürütülen Petrolkent Semtindeki okuma odasında Batman’lı çocuklarla ve gençlerle bir araya gelen Tarkan, çocuklarla bir süre sohbet ettikten sonra beraber dans ettiler. Ziyaretiyle tüm GAP bölgesinde yürütülen Frito Lay Okuma Odaları projesine destek veren Tarkan, Ağustos ayı boyunca Doritos sponsorluğunda 9 ilde konser verecek.


FRITO LAY’DEN ÖNEMLİ BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

GAP bölgesindeki çocukların eğitimi ve sosyalleşmesi amacıyla hayata geçirilen Frito Lay Okuma Odaları, bir sosyal sorumluluk projesi olarak Frito Lay vizyonuyla ve eğitime verdiği önemle geliştirildi. 2003 yılından itibaren Batman, Nusaybin, Adıyaman, Gölbaşı, Ömerli ve Silvan olmak üzere 4 ilde 7 oda olarak faaliyete geçen “Okuma Odaları” projesiyle çocukların ders çalışabilecekleri, sportif, kültürel ve sanatsal faaliyetlerden yararlanabilecekleri ortamlar yaratmak, çocukların kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek ve ailelerinin bilinçlendirilmesini sağlamak gibi konularda somut gelişmeler elde edilmesi amaçlandı. Konu hakkında görüşlerini dile getiren Frito Lay Pazarlama Müdürü Zekeriya Cengiz Acar “T.C. Başbakanlık GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nın öncülüğünde hayata geçen ve Frito Lay’in katkılarıyla sürdürülen bu önemli sosyal sorumluluk projesiyle binlerce çocuğa ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tarkan’ın Doritos Konserleri kapsamında Batman’a gelerek projemize destek vermesi ise ayrıca mutluluk verici “ şeklinde konuştu.

Gençliğin, müziğin ve eğlencenin her zaman yanında olan Doritos’un Türkiye’nin megastarı Tarkan’la 1- 30 Ağustos tarihlerindeki muhteşem eğlence maratonu devam ediyor. 2008 yılına damgasını vuracak Doritos – Tarkan Konser Serisi boyunca sanatçı, Bursa, ve Diyarbakır konserlerinden sonra, Gaziantep, Adana, Kayseri, Antalya, Trabzon, Ankara ve son olarak İstanbul’da birer konser verecek... Sadece Doritos paketlerinden 10 puan toplanarak izlenebilecek Doritos-Tarkan Konserleri’nde Türkiye’nin her bölgesinde büyük bir müzik heyecanı yaşanacak.

(kaynak:batmandogus.com)

Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz