Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Berna Öztürk:Basındaki Haberler Gerçek Değil!

Bir 20/8/2008, 21:19
Ünlü sanatçı Tarkan'ın Bilge Öztürk'le ayrılmasının ardından karşılıklı atışmalar iki cepheden de sürerken, eski baldız Berna Öztürk, megastara barış çubuğu uzattı. Tarkan'ın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde verdiği konser öncesi 'Kurda kuşa yem olmam' diye yaptığı açıklamalara çok üzüldüğünü söyleyen Berna Öztürk, "Basında bana ait olmayan Tarkan'la ilgili açıklamalar yer aldı. Eğer Tarkan, bunlara inanıp da bu açıklamayı yaptıysa çok üzüldüm" dedi.

Kemer'in gözde eğlence merkezlerinden birinde dün gece DJ'lik yapan Berna Öztürk, kendisine atfen Tarkan'la ilgili, "Tarkan'da kim? Biz o defteri çoktan kapattık" gibi açıklamaların basında yer aldığını belirterek şöyle dedi:

"Tarkan benim bu tür açıklamalar yapmayacağımı bilir. Eğer 'Bazen gidişata dur demek lazım. Dur demezseniz kurda kuşa yem olursunuz. Ben de dur dedim işte' açıklamasını, bana atfedilen bu sözler üzerine yaptıysa doğrusu çok üzüldüm. Ben kardeşimle Tarkan arasındaki ilişkiye her zaman saygı duydum. Bu ilişkinin ardından da, ilişki sırasında da bu tür çıkışlarım hiç olmadı. Artık, 'Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az."'

8 yıldır DJ'lik yapan Berna, performans DJ'yi olarak yurt dışında çalışmalar yaptığını söyleyerek, yeterince olgunlaştığını düşündüğünü ve kendine ait müziklerden oluşan bir albüm çıkarmayı planladığını kaydetti. Berna, albümde sesi ile de gündeme geleceğini söyledi. (hürriyet)


Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz