Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde Neden Tarkan Yok?

Bir 28/8/2008, 00:59
MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'nde Türkiye'yi temsil etmek için yarışacak beş aday açıklandı.

MTV Türkiye'nin kurucusu ve sahibi Esra Oflaz Güvenkaya, 6 Kasım'da Liverpool'da düzenlenecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'nde Türkiye'yi temsil etmek için yarışacak beş aday hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Güvenkaya, 1 milyar izleyicinin önünde, dünya starlarıyla aynı sahneyi paylaşma şansını elde edecek sanatçıyı belirlemek için müzikseverleri oy kullanmaya davet etti.

MTV Türkiye'nin kurucusu ve sahibi Esra Oflaz Güvenkaya'ya yöneltilen sorulardan birisi de buydu:Türkiye’nin starı kabul edilen Tarkan neden yok?

Esra Oflaz Güvenkaya'nın Cevabı: Tarkan katılmak istemedi.O,bu sene “Metamorfoz” albümünü çıkarttı. Biz Tarkan’ın izleyicilerimiz tarafından çok sevildiğini biliyorduk. Türkiye ve Avrupa genelinde oldukça iyi oy toplayacağının da bilincindeydik. Bizde Tarkan’ın Türkiye adayı olarak katılmasını istedik, davette de bulunduk. Fakat menajeri aracılığıyla “Prensip olarak bu tur yarışmalar içinde olmamayı uygun buluyoruz” diyerek Avrupa Müzik Ödülleri’nde yer almak istemediklerini belirttiler. Bizde üzülerek Tarkan'ı adaylıktan çıkartmak zorunda kaldık.


Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz