Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Taka Gazetesi:Tarkan, Her Zaman Tarkan!

Bir 28/8/2008, 23:20
Taka Gazetesi Doritos Tarkan Konserleri kapsamındaki Trabzon konseriyle ilgili yorumu ''Tarkan,her zaman Tarkan'' idi.Daha sonra gazetenin websitesinde şu yazıya yer verildi:

Doritos Konserlerinin 7’inci durağında Trabzon’a gelen ünlü sanatçı Tarkan, sahnede kaldığı iki saat boyunca hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı.

Özellikle genç kızların büyük ilgi gösterdiği konseri yediden yetmişe binlerce hayran kitlesi büyük coşkuyla izledi.4 büyük ya da 10 küçük Doritos paketinden 10 puan toplayan Tarkan hayranları, önceki akşam Adıgüzel Fuar Alanı’nı hınca hınç doldurdu. Futbol sezonun yeni başlaması ve maç akşamı olmasına rağmen, köprü üstlerinin bile dolup taşması Tarkan fanatizminin bir göstergesiydi.


Sahneye çıktığı andan itibaren büyük ilgi gören Mega Star, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ve sahne şovuyla hayranlarını bir kez daha mest etti.


Ünlü sanatçı, genç kızların sürekli “ Tarkan, benimle evlenir misin?”, “Ölürüm Sana” sözleri üzerine “Ben de Size Ölürüm” yanıtını verdi. Konserin bitimine yakın hayranlarına veda eden Tarkan, bu kez de “ Gitmeeee” karşılığını aldı.


Konser alanını dolduran binlerce Mega Star hayranı inatla tezahüratını sürdürüp alanı terk etmeyince geri dönen Tarkan, iki şarkı daha seslendirip alkışlar arasında sahneden indi.


“Doritos Nerede Müzik Orada” sloganıyla 2008 yazına damgasını vuran “Doritos Tarkan Konserleri” 27 Ağustos’ta Ankara AnkaMall ve 30 Ağustos’da İstanbul Ataköy Marina’da son bulacak.


Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz