AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapClick Here and Join Now

Paylaş | 

Tarkan'ın Başarılı Olmasının Sebebi Kısa Boylu Olması mı?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BennyBenassi
HeadPromoter
HeadPromoter

Erkek
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
<strong>Şu an ki Ruh Hali</strong> :
<strong>Tarkan\'da En Çok Beğendiği:</str : Sahne Performansı
<strong>Tarkan\'a Mesajı</strong> : Sensiz Hayat,Sözsüz Müzik Gibidir!
<strong>En Beğendiği Tarkan Şarkısı</stro : Salına Salına Sinsice

MesajKonu: Tarkan'ın Başarılı Olmasının Sebebi Kısa Boylu Olması mı?   8/9/2008, 21:24

Bilmiyorum fark ettiniz mi ama Türkiye’de ünlü ve başarılı bir şarkıcı olmanın gizli bir kuralı var o da kısa olmak!

Bilimsel olarak “Kısa boyluların müziğe daha çok kabiliyeti vardır” diye bir önerme var mı bilmiyorum ama Türk popstarlara bakınca hepsinin ortak özelliklerinin kısa boyları olduğunu açıkça görebiliyorum.

Bana inanmıyorsanız Türkiye’deki ünlü ve başarılı şarkıcıları şöyle bir düşünün.

Aklınıza gelen ilk isim kim? Megastar Tarkan mı? 1.68 m. Gençlerin sevgilisi Kenan Doğulu mu? 1.68 m. Her albümü satış rekorları kıran Serdar Ortaç mı? 1.67 m. Yalın mı? 1.67 m. Süperstar Ajda, 1.68 m. “Minik Serçe” Sezen Aksu, 1.56 m. Eurovision’da bize mutluluk getiren Sertab Erener, 1.60 m. Ebru Gündeş derseniz, o da 1.67m. Gülşen, Bengü, Emre Aydın veya Hadise’ye bakın Hepsinin boyu 1.70 m ortalamanın altında değil mi?
Elbette uzun boylu ve güzel sesli starlarımız da var ama en ünlülerinin ortalamanın altında kısa olması garip değil mi? Yoksa popstarlık dediğin şeyde de önemli olan boyu değil işlevi mi? Yoksa bu yüzden mi mankenden şarkıcı olmaz diyor işi bilenler?

Sabanur Kıraç-Milliyet Cafe

Kullanıcı profilini gör

Tarkan'ın Başarılı Olmasının Sebebi Kısa Boylu Olması mı?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası