Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Come Closer Yeni Versiyon Yakında!

Bir 15/9/2008, 01:17
- Tarkan, Hollanda'daki konseri öncesi 22 Şubat'ta FunX Radyosu'na verdiği röportajda Come Closer'ı ABD dahil olmak üzere tüm Amerika kıtası ve albümün henüz çıkmadığı diğer Asya ve Avrupa ülkelerinde çıkarmaya hazırlandığını söylemisti. Tarkan, bazı şarkıları yeniden düzenlediklerini, biri "Nothing Like You" olmak üzere 3 yeni şarkı eklediklerini söylerken yeni versiyonda bazı sürpriz düetlerinin olduğunu da eklemisti.


- Yaklaşık 2 hafta sonra albümün prodüktörlerinden Boxsta kendi internet sitesinde, Come Closer'ın yeni düzenlemesinde Snoop Dogg, Wyclef Jean, Kid Rock, Miri Ben-Ari ve Malverdenin yer alacağını yazdı.


- Tarkan, Makedonya konseri öncesi 17 Haziran'da bir televizyon kanalına verdiği röportajda, söylenen düetlerden Wyclef Jean, Miri Ben-Ari ve Malverdeyi doğruladı. Snoop Dogg düetinin ise henüz kesinleşmediğini, fakat Snoop Dogg'la buluşup, şarkılarını dinlediklerini, Snoopun şarkıları beğendini dile getirmisti.


- 2 Ekim'de prodüktör Boxsta, internet sitesine albümle ilgili bir haber ekledi. Haberde Tarkan'ın 2 yeni şarkı eklenen albümü çıkarmaya hazır olduğu söyleniyor. Ayrıca albümün hangi stüdyolarda kayıt edildiği de haberde yer alıyor.


- Aynı sitenin diskografi bölümünde ise yeni düzenlemenin şarkı listesinin bir bölümü yer alıyor. Listede yeni şarkılardan "Who's Gonna Love You Now?" bulunuyor. Ayrıca albümde düet yapan isimler ise Wyclef Jean, Miri Ben-Ari, Malverde, Filly ve Verbz olarak belirtilmiş.


- Tarkan, Türkiye'de konuyla ilgili hic bir sekilde bilgi vermiyor.


- Albüm 2009 yilinda başta ABD ve İngiltere olmak üzere tüm dünyada piyasaya çıkarilacak.


Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz