AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapClick Here and Join Now

Paylaş | 

Neco'nun Köşe Yazarı Kızı Ayşe Özyılmazel Müzik Dünyasının Yıldızlarını Yerden Yere Vurdu!Tabii ki Tarkan'da Nasibini Aldı.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BennyBenassi
HeadPromoter
HeadPromoter

Erkek
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
<strong>Şu an ki Ruh Hali</strong> :
<strong>Tarkan\'da En Çok Beğendiği:</str : Sahne Performansı
<strong>Tarkan\'a Mesajı</strong> : Sensiz Hayat,Sözsüz Müzik Gibidir!
<strong>En Beğendiği Tarkan Şarkısı</stro : Salına Salına Sinsice

MesajKonu: Neco'nun Köşe Yazarı Kızı Ayşe Özyılmazel Müzik Dünyasının Yıldızlarını Yerden Yere Vurdu!Tabii ki Tarkan'da Nasibini Aldı.   18/9/2008, 20:56

Şafak Karaman'ın hazırlayıp sunduğu Kanaltürk'de yayınlanan "Müzik Dergisi" programına konuk olan gazeteci Ayşe Özyılmazel babası Neco dahil olmak üzere müzik dünyasının yıldız isimlerini yerden yere vurdu.

Özyılmazel, Şafak Karaman'ın ''en beğendiğin şarkıcılar kim? sorusuna Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Tarkan, Şebnem Ferah ve Teoman cevabını verirken, Karaman'ın ''beğenmediklerin kimler?'' sorusuna ise oldukça sert yorumlar yaptı. Özyılmazel, hangi sanatçıyı neden beğenmediğini bakın nasıl ifade etti.

''Candan Erçetin'i, uzun dinleyemiyorum. Arka arkaya rahatsız oluyorum, tırmalanıyorum. Kulağım rahatsız oluyor açıkçası.''

''Mustafa Sandal kötü bir şarkıcı, iyi bir besteci bunu söyleyebilirim. Ama çok kötü bir şarkıcı. Bazı zamanlar böğürüyor gibi. Şarkı söylerken damarlar boynundan fışkırıyor, çok zorlanıyor bence.''

''Funda Arar'ı dinleyemiyorum. Çok başarılı, çok hayranları var. Ama ben dinleyemiyorum. Çünkü onu dinlerken dayak yiyeceğimi sanıyorum. Az sonra şarkıyı söylerken ikide bana patlatacak gibi.''

''Sertap Erener'i ben sadece bir şarkı dinleyebilirim. Devamlı dinleyemem''

''Tarkan'ın son albümü hayal kırıklığı. Giyinmeyi de bilmiyor. Kendini yenilemiyor, büyütmüyor. Hep aynı şeyleri tekrarlıyor.''

''Babam iyi bir şarkıcı ama repertuar sorunu var. İyi repertuar yapamıyor. Şarkıyı söylerken sanki okulda söylermiş gibi söylüyor. Şarkıyı söylerken basa basa o tonlamaları o kadar düzgün ki. Bende dinleyen olarak bu okumalarından rahatsız oluyorum.''

''Çelik baştan aşağı detone okuyor. Şarkıları da ''Hercai'' dışında ilkokul düzeyinde''(nethaber)

Kullanıcı profilini gör

Neco'nun Köşe Yazarı Kızı Ayşe Özyılmazel Müzik Dünyasının Yıldızlarını Yerden Yere Vurdu!Tabii ki Tarkan'da Nasibini Aldı.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ziynet Sali 4 Full Albümü
» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
» İdol (Örnek aldığınız kişi veya kişiler.)