Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Sevim Emre, Orhan Gencebay'ın Tarkan'ın Klibindeki Görüntülerine Sansür Uyguladı!

Bir 26/9/2008, 00:51
Sevim Emre, Orhan Gencebay'ın Tarkan'ın Klibindeki Görüntülerine Sansür Uyguladı... Sebebi; Gencebay'ın Saçlarını Beğenmemesi.

SEVİM EMRE, Orhan Gencebay'IN Tarkan'IN KLİBİNDEKİ GÖRÜNTÜLERİNE SANSÜR UYGULADI... SEBEBİ; GENCEBAY'IN SAÇLARINI BEĞENMEMESİ.

Doğa Derneği yararına Tarkan'ın sözlerini yazıp bestelediği 'Uyan' isimli şarkıya sazıyla eşlik eden Orhan Gencebay, Megastar'la burada başlayan dostluğunu daha da ileri götürdü. Tarkan'ın yeni klibinde yine sazıyla birlikte rol alan Orhan Baba, Tarkan'a da övgüler yağdırıyordu. Herkes Megastar'la Orhan Baba'nın klibini merakla beklerken Orhan Gencebay sürpriz bir kararla klipteki görüntülerini çıkarttırdı.

Sözünden çıkmıyor

Orhan Baba'nın bu ani kararının arkasında hayat arkadaşı Sevim Emre'nin olduğu ortaya çıktı. Yıllardan beri Orhan Gencebay'ın görüntüsüyle yakından ilgilenen Emre, Tarkan'ın klibini izledi. Görüntülerde Orhan Baba'nın dalgalı saçlarını beğenmeyen Sevim Emre, bu görüntülerin yayınlanmaması için hayat arkadaşına baskı yaptı. Orhan Gencebay'a da Sevim Emre'yi dinlemek düştü.(haberler.com)


Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz