Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan ve Sezen Aksu Konser Kadrosundan Son Anda Çıkarıldılar!

Bir 28/9/2008, 03:32
Dünyanın en önemli müzik fuarı kabul edilen Popkomm'da ülkemizi Deniz Seki ve Hüsnü Şenlendirici temsil edecek. Sezen Aksu ve Tarkan 'ağır' istekleri yüzünden kadro dışı kaldı!..


Deniz Seki ve klarnetçi sevgilisi Hüsnü Şenlendirici, Taksim Trio grubuyla birlikte bu yıl beşincisi düzenlenen dünyanın en önemli müzik fuarı olan Popkomm'a katılacak. Her yıl farklı ülkeleri 'partner' olarak belirleyen Popkomm'un bu seneki partneri Türkiye olduğu için 15 Türk sanatçının katılacağı fuar, 8-10 ekim tarihleri arasında Almanya'nın Berlin şehrinde yapılacak. Fuarda Seki ve Şenlendirici'nin dışında Yaşar, Arif Sağ, MFÖ, Athena, Moğollar da konser verecek.

KADRO DIŞI
Öte yandan Tarkan ve Sezen Aksu'nun konser kadrosundan son anda çıkarıldıkları öğrenildi. Bunun nedeni olarak da; iki sanatçının kendi konser standartlarında isteklerde bulundukları ancak Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkililerinin bu istekleri yerine getiremeyecek olmalarının etkili olduğu söyleniyor. Öte yandan Popkomm müzik fuarına katılacakların açıklandığı basın toplantasına geç gelen Deniz Seki, "Türkiye'den katılan tek kadın pop sanatçı benim. Bu yüzden benim için çok özel ve gurur verici bir konser olacak" dedi.(sabah-günaydın magazin)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz