Paylaş
Aşağa gitmek
avatar
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 100
Yaş : 29
Takımı : Galatasaray
Üyelik Tarihi : 18/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com/

18 yaşında loto milyoneri!

Bir 1/10/2008, 07:39

Roger henüz 18'inde; ancak gelişmemiş bir kaç ülkenin tüm geliri kadar bir servetin sahibi oldu.

İngiltere'nin başkanti Londra'da yaşayan 18 yaşındaki genç kız, Avrupa’nın en büyük loto ödülü olan Euro Millions’dan 7 milyon (yaklaşık 16 milyon YTL) sterlin kazandı.

Hafta başında aldığı Euro Millions Lottery biletinden tam 7 milyon sterlin kazanan 18 yaşındaki genç kız, İngiltere'nin en zengin gençlerinden biri oldu. Cuma günü yapılan çekilişin ardından, loto sonuçlarının açıklanmasıyla bir anda zengin olan adı henüz açıklanmayan kızın, çekini bugün alması bekleniyor. Loto milyoneri edindiği servetini ailesi ile paylaşacağını açıkladı.

İngiltere’de daha önce Callie Roger adında bir genç kız, 16 yaşında lotodan 1.9 milyon sterlin kazanmıştı. Roger, genç yaşta kazandığı serveti ile ne yapacağını bilememiş, ikramiyeyi kazandıktan sonraki yaşamı, İngiliz basınına çalkantılı aşk hikayeleri ile yansımıştı.

Bir başka loto milyoneri İngiliz Carl Prance da , geçtiğimiz yıllarda lotodan 7 milyon sterlin kazanmış, işini bırakıp lüks bir yaşam sürmeye başlamıştı. İkramiyeyi kazandıktan 10 ay sonra yaşadığı hayattan sıkılan 50 yaşındaki Prance, demiryolu işçiliğine geri dönmüştü./kaynak:internethaber.com/
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz