Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Onların çekicilik sırları doğada gizli!

Bir 1/10/2008, 18:37

Hepimizin imrenerek baktığı kimi estetik harikası ünlü yıldızlar, güzellik ve zerafetlerini kimyasal ürünlerden çok, gündelik hayatta kullanılan doğadaki bitkilerde arıyorlar.

Şarkıcı Deniz Seki, kilolarından kurtulmak için maydonuz suyu içerek zayıflamayı tercih ederken, Sezen Aksu ise sofrasından mısır püskülünü eksik etmiyor.

Şov dünyasındaki ünlülerin genç görüntülerini en çok doğal ürünlerden yararlandıkları kimin aklına gelir. Ünlüler, daha güzel görünmek için ev kadınlarının bile rahatlıkla uygulayabilecekleri pratik yöntemleri tercih ediyorlar.

Sezen Aksu: Mısır püskülünü haşlayıp yiyen Minik Serçe'nin aynı zamanda Güney Amerika'da yetişen Avakado başta olmak üzere tropilal meyvelerden her gün kahvaltısında eksik etmediği biliniyor.

Hülya Avşar, kiloları ve selilütleri için kiraz sapını tercih edenlerden Avşar, kiraz sapını 30 dakika kaynatıp, suyunu içiyor.

Deniz Akkaya, dolaşım sisteminin düzenli çalışması için her gün kaç karnına bir tatlı kaşığı bal yiyip, üzerine ılık limonlu su içiyor.

Tarkan 38 derecelik banyo suyuna 1.5 bardak japon içkisi saki ve deniz suyu katıyor. Böylece cildindeki ölü hücrelerinden kurtuluyor.

Formunu korumak için sürekli diyet yapan ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin favorisi ise maydonoz. Maydanozu kaynatarak suyunu içen Seki'nin güzellik sırlarını "Her gün maydanoz suyu kaynatıp içerim ve mutlaka yoğurt yerim"sözleriyle paylaştı. 30'lu yaşlarda olan güzel şarkıcı katı yağ, fazla tuz ve şeker kullanmadığını da söyledi. Seki, maden suyunun da cilde çok yararlı olduğunu söyleyerek, tüm kadınlara maden suyunu tavsiye ediyor.

Ünlü film yıldızı Jennifer Aniston'ın üzüm terapisini dünyaya duyurduktan sonra üzümün çekirdeğinden elde edilen 'polifenol'ü Türkiye'de kullanan ünlüler arasında Tarkan ile Caroline Koç var. Üzüm çekirdeği, kansere karşı alternatif bir ilaç olarak biliniyor.
Kanseri yenmeyi başaran ünlü sanatçı Filiz Akın ise güzellik ve sağlıklı kalmanın yollarını anlattığı kitabında her gün bir buçuk litre su içilmesini tavsiye ediyor. Akın "Gece yatarken su içilmemeli. Gece içilen su vücudu yoruyor ve dinlenmesini engelliyor. Cilt güzelliği için sigara içilmemeli. Her gün mutlaka bir elma yiyorum"diyor.

Gülşen bir dönem kabusu haline gelen selülitlerine karşı bacak ve kalçalarını kaya tuzuyla ovup, sodayla yıkadığını itiraf etti. GAZETEPORT MAGAZİN ÖZEL
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz