AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapClick Here and Join Now

Paylaş | 

Üstsüz DJ Hande Kaya,Berna Tarkan'ın Ekmeğini Yedi Dedi!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BennyBenassi
HeadPromoter
HeadPromoter

Erkek
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
<strong>Şu an ki Ruh Hali</strong> :
<strong>Tarkan\'da En Çok Beğendiği:</str : Sahne Performansı
<strong>Tarkan\'a Mesajı</strong> : Sensiz Hayat,Sözsüz Müzik Gibidir!
<strong>En Beğendiği Tarkan Şarkısı</stro : Salına Salına Sinsice

MesajKonu: Üstsüz DJ Hande Kaya,Berna Tarkan'ın Ekmeğini Yedi Dedi!   3/10/2008, 17:21

Üstsüz olarak birçok bar ve diskoda DJ'lik yapan Hande Kaya, gelen tepkilerden dolayı sahneye artık ilginç kostüm ve kıyafetlerle çıkacağını söyledi.

Türkiye'de muhafazakar bir kesim bulunduğunu belirten DJ Hande Kaya, Bursa'da bayramın son gününde sahneye kick boks kıyafetiyle çıktı. Bir gün önceki programına da rahibe kıyafetiyle çıktığını belirten ünlü DJ, bundan böyle müziğiyle ön planda olmak istediğini söyledi. DJ'lik yaptığı gecede basın mensuplarının sorularını da cevaplandıran Kaya, 200 metre ileride bir diskoda DJ'lik yapan meslektaşı Berna Öztürk'ün kendisini izlemeye gelmesini tavsiye etti.

Giydiği kıyafetin bir gözdağı olup olmadığının sorulması üzerine ise Kaya, "Kendine güveneni buraya bekliyorum" demekle yetindi.

Her programına farklı kostümlerle, hatta çarşafla çıkacağını söyleyen Kaya, "Artık farklı olmak bir ayrıcalık Türkiye'de. Fazla bayan DJ olmadığı için Berna'nın beni rakip olarak görmesi lazım. Kendisi Tarkan'ın ekmeğini yedi. Bu iş Orhan Gencebay'ın şarkılarını çalmayla olmuyor. Mekanı doldurabilmek önemli. İnsanların eğlenmesi, bunun yanında senin de eğlenebilmen önemli" diye konuştu.

Mankenler arasında DJ'lik yapan Nilay Dorsa'ya da gönderme yapan Kaya, "Nilay Dorsa da şov bazında yapıyor ama ne kadar değer görüyor bilmiyorum" dedi.(sabah.com.tr)
Kullanıcı profilini gör

Üstsüz DJ Hande Kaya,Berna Tarkan'ın Ekmeğini Yedi Dedi!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ahmet Kaya 23 full albüm no rapid
» Tolga Çevik ve Ailesi