Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan'ın dişlerini şarkı söyleyerek yaptık

Bir 5/10/2008, 16:24

Dünyanın en iyi diş estetikçilerinin katılacağı İstanbul'daki kongreye hazırlanan Dr. Galip Gürel: "Diş estetiği çok ciddi bir sanat. Hastanın tüm kişiliğine, ten rengine, makyajına, doğallığına, saçına göre dişleri seçiyoruz. 'Gülüş ön tasarımı' yaptıktan sonra porselenleri takıyoruz"..
Tarkan, Ebru Gündeş, Yasemin Kozanoğlu, Çiğdem Kayalı, Burcu Güneş. Hatta son dakika kazası olmasaydı, dünyaca ünlü aktrist Monica Bellucci... Hepsi hastası. O yüzden de Dr. Galip Gürel 'ünlülerin doktoru' ya da 'sosyete doktoru' olarak tanınıyor.
Fakat ona haksızlık ediliyor. Yurtiçi ve yurtdışında sayısız başarılara imza atmış, diş hekimi bir ailenin 'parlak mı parlak' diş hekimi oğlu o.
Türkiye'de geliştirdiği ve kitabını yazdığı 'porselen kaplama' ile Amerika'dan Avrupa'ya pek çok üniversitede ders vermiş, konferanslara katılmış bir isim.
Başarılarını kendine saklamak gibi bir hevesi de yok! 96'da EDAD-Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği'ni kurmuş, pek çok ismi aynı çatı altında toplamış. Bu arada konferanslar veriyor, ağız ve diş sağlığı konusunda çığır açacak gelişmelerle ilgileniyor.
Öyle ki, sayesinde çok gerilerde olduğumuz dünya diş hekimliği literatüründe 2004-2005 yılından itibaren Brezilya'yla beraber ikinci konuma gelmiş durumdayız.
Gürel, 10-11-12 Ekim tarihlerinde yapılacak 12. Uluslararası Estetik Diş Hekimliği Kongresi'ne hazırlanıyor şu ara. Dünyanın dört bir yanından en önemli konuşmacılarla diş sağlığı konusunda yeni teknolojileri, diş estetiğindeki yeni trendleri konuşacaklar, bu alandaki yeni teknikleri Türkiye'ye de aktaracaklar.(sabah)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz