Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan, rüya gibiydi

Bir 8/10/2008, 14:59
Sibel Roller

Zaten yağmurlu bir gün, soğuk bir Almanya geccesi, Tarkan konserine geç kalmışım...

Koştur koştur asansöre yetişmeye çalışıyorum,..Tam asansörün kapısı kapanmış, yine de düğmeye basıyorum ve son anda tekrar açılıyor kapı.. Asansörün içinde birkaç siyah giyimli adam ve yüzünü göremediğim başka bir adam..

Kibarlık olsun diye dönüp sizde mi konsere geç kaldınız diye soruyorum..Yüzünü göremediğim adam dönüp’ yok hayır, sadece herkesin gelmesini bekliyorum, birazdan sahne alacağım‘ diyor ve ben son derece şoktayım çünkü karşımdaki 'Tarkan'..

Birden kendimi tekrar yağmurda buluyorum...

Meğer konser alanına girerken zengin düş gücüm beni rüyalara götürmüş..Ama kabul etmek lazımki güzel bir rüya dimi.

Konserde rüya gibiydi..Tarkan'ın Münich konserinden bahsediyorum..Aslında giderken sadece canım arkadaşım Rukiye için konsere gittiğime inandırmıştım kendimi ama Tarkan'ın sahneye çıktığı andan itibaren kandırmaktan vazgeçtim kendimi..Adamın öyle garip bir çekim alanı varki sahneye çıktığı andan itibaren o çekim alanına girip, sonuna kadar çıkamadı hiçkimse o alandan..

Tarkan o kadar cool ve kendinden emin ki..Hiç yapmacık gelmiyor davranışları..Aslında kadınlarda vardır bu eda ve cilveler ama ondada var..Belki o yüzden bir türlü bitmek bilmiyor hakkındaki ‘Gay’ söylentileri.. Ama benim fikrimi soracak olursanız ‘yok öyle gay' falan, ama evet cilve var, sahneden tüm seyircilerle flört var... Ve 'bir kış güneşi', 'unutmamalı' veya 'vazgeçemem' 'asla' yı söylediği zaman herkesi götürdüğü uzak diyarlar var..


Uzak diyarlar demişken..Tarkan için yeni sevgilisi ile bayramda uzak doğudaydı dediler..Yalan...ben ve diğer binlerce kişi gördü ki Almanya'daydı ve sahnedeydi..

Ayıptır söylemesi (nesi ayıpsa ) vip bölümünden, yani önden iki saat boyunca büyük hayranlıkla seyrettim kendisini. Eminim dublörü falan değil, kendiydi.. Yani uzak doğu falan yok..Yeni sevgili var mı bilemem ama keyfi yerinde, gözlerinin içi gülüyordu..Bilmem belki de yeni aşktandır..Yakında kokusu çıkar nasılsa.. Bu arada kendi adıma Tarkan'a ve o yaşattığı güzel gecce için çok teşekkür ederim..


Hayatımız ne kadar çok keşkelerle dolu..

Ne kadar güzel olurdu bu sözcüğü kullanmasak..‘ Keşke’ sözünü tamamıyla unutabilsek...Keşkelere yer bırakmasak..

Ama tam tersi, her an bize eşlik ediyor..

Keşke okul yıllarımın değerini daha iyi bilseydim, keşke geçmişte kalan bazı isimlere daha fazla, bazılarınada hiç değer vermeseydim, keşke dün oğluma kızmasaydım vede şu günlerde beni en çok üzen olay keşke Esat Edin ve ailesi o gün o çadırda kalmasaydı, keşke o ağaç evde kalsalardı..

Bu olay olduğundan beri, başka hiçbişey düşünemez oldum..Çok iyi tanımazdım aslında kendilerini, sadece birkaç kez görmüşlüğüm var ama öyle acıki ölümleri..Hoş acı olmayan ölüm mü var..Ama 3 minik çocuğun acı sonunu, onları kurtarmaya çalışan babanın o buz gibi sularda, geccenin o karanlığında kalbinde hissettiği o büyük acıyı düşününce gözyaşlarınını gözde tutmak mümkün olmuyor..Hele geride kalan o minik yavruyu düşününce söylenecek söz bulunamıyor.. Küçük Murat için Allahtan sabır, güç ve geleceği için mutlu günler diliyorum..Diğer yandan güzel vatanımız için canlarını veren o gencecik şehitlerinde mekanı cennet olsun, ailerinede sabır diliyorum, umarım bu büyük acı ile yaşamanın bir yolunu bulurlar..

Ama biz insanlar güçlüyüz..Yıkılır, yıkılır tekrar ayağa kalkarız..Kalbimiz kırılır tamir ederiz..Düşlerimiz yıkılır, yenisini kurarız..Umudumuzu kaybederiz, sonra tekrar yeni umutlara kucak açarız..
Sevgili gecceciler, hepimiz için diliyorumki hayatımızda ‘’keşke’‘lere daha az, ‘iyiki ler ise daha çok olsun.

Sevgiyle kalın.(gecce.com)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz