AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapClick Here and Join Now

Paylaş | 

Tarkan'ın ilginç mazereti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
GuRqAnTs

Erkek
Takımı : Galatasaray
<strong>Şu an ki Ruh Hali</strong> :

MesajKonu: Tarkan'ın ilginç mazereti   18/10/2008, 17:12

Uzun bir aradan sonra NTV'de canlı yayına çıkan Tarkan, son albümünde yaşadığı hayal kırıklığını dünyadan örnekler vererek savundu.

Bugün gazetesinin haberine göre; albüm satışlarının tüm dünyada azaldığını belirten Tarkan, "Madonna'nın, Michael Jackson'un da albümleri artık eskisi gibi satmıyor. Ancak bu ilgi görmüyoruz anlamına gelmez. Herkes her şeyin farkında" dedi. 37 yaşına basan ünlü sanatçı, bundan sonra her yıl albüm yapacağını anlatarak, şöyle konuştu;

"Eskisi gibi 3-4 sene beklemeyeceğim. Metaformoz albümüm Ocak'ta bir yılını dolduracak. Yeni albüm çalışması için şimdiden düşünüyorum ama kısa saç ve takım elbiseden uzak duracağım. O albümde takım elbiseli fotoğraflarım vardı. Takım elbise güzel ama ben uzak dursam daha iyi."

Türkiye'de en çok Sezen Aksu ile düet yapmak istediğini belirten Tarkan, "Kraliçemle bir şarkı beraber seslendirmeyi çok istiyorum bunu her fırsatta da dile getiriyorum dünyada ise Michael Jackson ile... Çünkü Michael Jackson pop müziğin idolü, hepimizin idolü" dedi./gazetehaber.net
Kullanıcı profilini gör http://megastarkan.netgoo.org

Tarkan'ın ilginç mazereti
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası