AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapClick Here and Join Now

Paylaş | 

BEYAZ BANU'YU KISKANIRSA!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
tarkanci
Admin
Admin

Erkek
Takımı : Galatasaray
<strong>Şu an ki Ruh Hali</strong> :
<strong>Tarkan\'da En Çok Beğendiği:</str : performansını
<strong>Favori Tarkan Resmi</strong> :

MesajKonu: BEYAZ BANU'YU KISKANIRSA!   19/10/2008, 20:13

Beyazıt Öztürk, uzun süredir programına konuk etmek istediği Tarkan'ın NTV'de Banu Güven'e konuk olmasını kıskandı.

Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show programına Tarkan'ı çıkartabilmek için büyük bir mücadele veren, değişik kampanyalar düzenleyen ve araya aracılar koyan Beyaz bir türlü bu isteğine ulaşamamıştı.

Beyazıt Öztürk'ün yıllardır peşinden koştuğu Tarkan, hafta içinde NTV Ana Haber Bülteni'nde Banu Güven'in konuğu olarak doğaya dikkat çekmek için yazdığı 'Uyan' şarkısının klibini izleyenlerle paylaşmıştı.

Beyaz, telefonla canlı yayına katılan Banu Güven'e esprili bir dil kullanarak, bu işi nasıl başardığını sordu.

Beyaz "Hayırlı olsun. Tebrikler Banu. Nasıl oldu bu iş?" diyerek Güven'i kıskandığını belli ederken, ünlü haber spikeri Tarkan'ı yayına çıkmaya nasıl ikna ettiklerini şöyle anlattı:

"Açıkcası her şey kendiliğinden gelişti. Geçtiğimiz yıllarda biz doğa ile ilgili çevreyi ve kültürel mirası korumakla ilgili konulara yer verdik programlarımızda. Aynı zamanda müzisyenleri de konuk ettik. Bu ikisi bir araya geldi, Doğa Derneği'nin projesinde. Ondan sonra da Yeşil Ekran'ımız vardı. Bütün bunlar bir araya geldiğinde de Tarkan konuğum oldu."

Canlı yayında Banu Güven'e Tarkan'ı konuk alabilmek için yaptıklarını anlatan Beyaz, "İçin rahat mıydı programda? Hiçbir şey yapmadan geldi çünkü" diyerek espriyle sitemde bulundu.

"Ben de doğacıyım, ben de hayatı seviyorum, çiçek besliyorum evde, fasulye koydum pamuğa" diyerek herkesi güldüren Beyaz, daha sonra Banu Güven'i başarısından ötürü şu sözlerle kutladı:

"Banucuğum çok çok teşekkür ederim. Vallaha hayırlı uğurlu olsun. Bükemediğin bileği öpeceksin derler. Onun için sana saygımız sonsuz. Helal olsun, tebrik ederiz. Biz de çok güzel izledik." Televizyon Gazetesi
Kullanıcı profilini gör
BennyBenassi
HeadPromoter
HeadPromoter

Erkek
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
<strong>Şu an ki Ruh Hali</strong> :
<strong>Tarkan\'da En Çok Beğendiği:</str : Sahne Performansı
<strong>Tarkan\'a Mesajı</strong> : Sensiz Hayat,Sözsüz Müzik Gibidir!
<strong>En Beğendiği Tarkan Şarkısı</stro : Salına Salına Sinsice

MesajKonu: Geri: BEYAZ BANU'YU KISKANIRSA!   19/10/2008, 20:16

aynen kaptan o gece izlerken kopmuştuk paylaşım için sağol
Kullanıcı profilini gör

BEYAZ BANU'YU KISKANIRSA!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası