Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Magazin dünyasından nostaljik kareler

Bir 25/10/2008, 13:01
Hafta Sonu dergisi, Capacity alışveriş merkezinde "Magazin Tarihi" adlı bir sergi açtı.

Zerrin Özer, ilk gençlik dönemlerinde mayoyla poz vermişti.
Hafta Sonu dergisi, Capacity alışveriş merkezinde "Magazin Tarihi" adlı bir sergi açtı. Zerrin Özer'in gençlik yıllarından kalma mayolu pozunun da aralarında bulunduğu 100’ü aşkın fotoğraftan oluşan sergi, 27 Ekim akşamına kadar açık kalacak.
Bu sene 41'inci yılını kutlayan, Türkiye’nin en köklü magazin dergisi Hafta Sonu, 'Magazin Tarihi Sergisi' ile Bakırköy Capacity Alışveriş Merkezi'nde...
Daha önce Metrocity Alışveriş Merkezi ve Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşen ve büyük ilgi gören sergi, 13 Ekim'den itibaren Capacity Alışveriş Merkezi'ne gelenlerin de gözdesi oldu. Magazin tarihi meraklıları daha açılış gününden itibaren şöhretlerin geçmişlerini belgeleyen fotoğrafları görmeye koştu.
Ziyaretçiler Şener Şen'li, Tarık Akan'lı, Ajda Pekkan'lı, Türkan Şoray'lı fotoğrafları kah gülerek kah şaşkınlıkla izledi, zaman tünelinde kısa bir yolculuğa çıktı. Zamanında büyük skandallar yaratan ilişkilerin de belgelendiği 100’ü aşkın fotoğraftan oluşan sergi, 27 Ekim'e kadar gezebiliriz.

Tarkan'ın çırılçıplak soyunarak çektirdiği köpekli fotoğraflar olay yaratmıştı. Hafta Sonu, bu fotoğrafları kapağına taşıyınca, rekor bir satış elde etti.


Aynı bisiklette gördüğünüz Nilüfer'le Kayahan'ın içtikleri su bile ayrı gitmezdi. Şimdi araya dargınlık girince, Kayahan Nilüfer'e şarkılarını yasakladı.


Bu fotoğraf, rock müziğin sevilen ismi Teoman'ın sünnet olduğu gün çekildi.

Türkiye'nin üçüncü Cumhurbaşkanı ve Kurtuluş Savaşı'nın sivil kahramanlarından Celal Bayar, bu 1982 tarihli fotoğrafta Emel Sayın'la el ele.Bülent Ersoy'la Ajda Pekkan, bir uçak yolculuğunda.

Fatma Girik'le Yılmaz Güney, "Yarın Son Gündür" filminde rol almıştı.

Hülya Avşar'ın şov dünyasındaki ilk yılları... Bir yanında Ali Kocatepe diğer yanında Hıncal Uluç var.


(hürriyet kelebek)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz