Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan İstanbul'a Döndü!

Bir 8/11/2008, 14:57

[26.03.2006]
İstanbul'a döndü, havaalanında bir gazeteciye, ''Sana kırgınım'' dedi, katıldığı programın izlenme rekorları kırmasını, "Almanya'yı salladık'' diye yorumladı

Almanya'da Pro 7 televizyonunun izlenme rekorları kıran "TV Total" programına katılan pop sanatçısı Tarkan Tevetoğlu, İstanbul'a geldi
Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tarkan, politikaya girmeyi düşünmediğini ancak ileride dünya çocuklarının eğitimi ve müzik için kafasında projeler olduğunu söyledi.
Tarkan, katıldığı "TV Total" adlı talk show programının Almanya'da izlenme rekorları kırmasının muhteşem olduğunu ifade ederek, "Almanya'yı salladık. Çok güzeldi, mutlu ayrıldık." dedi. Almanya'da albüme ilginin çok büyük olduğunu anlatan Tevetoğlu, "Bunlar güzel gelişme, insana motivasyon veriyor. İnşallah bu sene albüm çok tutar. Buna Türkiye'nin de ihtiyacı var." diye konuştu.
İleride siyasete girmeyi düşünüp düşünmediği sorulan ünlü sanatçı, bugüne kadar direkt siyasetle ilgili olmasa da dolaylı olarak siyaset konuştuğunu vurgulayarak, "Benim bildiğim iş şarkı yazmak, şarkı söylemek, politika değil. Belki sanatın başka dallarıyla ilgilenebilirim. Dünya çocuklarının eğitimi ve müzik için başka projelerim var. Ama önce müzik adına bir şeyler gerçekleştirip, dünyaya sesimizi duyuralım." dedi.
Tarkan havalimanı çıkışında, telefonla daha önce kendisine polemik oluşturacak soru soran bir gazeteciyi karşısında görünce, "Müzikten yana değil polemikten yana bir soru sordun. O yüzden sana kırgınım. İyi niyetli insanlara ben de iyi niyetle cevap veririm." diyerek sitemde bulundu.(netgazete.com)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz