Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

İşte 2004 model Tarkan!

Bir 8/11/2008, 15:09
Sevenlerinin karşısına her yıl farklı bir imajla çıkan Tarkan kuralı bozmadı. Popstar bu kez de saçlarına kırmızı balyaj attırdı


[9 Ocak 2004]
Her yıl farklı bir görüntüye bürünerek hayranlarını şaşırtan Tarkan, bu yılki değişikliği saç modelinde yaptırdı. Önceki akşam sevgilisi Bilge Öztürk'le Harbiye'deki Loft Restaurant'ta yemek yiyen popstar, mekan çıkışında objektiflere kırmızı balyaj yaptırdığı saçlarıyla poz verdi. Ünlüler için değişimin ve yeniliğin vazgeçilmez olduğunu vurgulayan ünlü şarkıcı, 'Ama ben bu modeli canım istediği için yaptırdım' dedi. Tarkan, son günlerde akupunkturculardan çıkmadığı yolundaki haberleri de doğrulayarak, 'Stresli bir hayat yaşıyorum. Akupunkturu da zayıflamak için değil, stresten kurtulmak için yaptırıyorum' diye konuştu.

Evlilik de, ayrılık da yalan

Tarkan, Bilge Öztürk'le ayrıldıkları yolundaki dedikoduları ise yalanlayarak, 'Yılbaşından önce ev alıyoruz, Bilge ile birlikte dekor edeceğiz demiştim, yanlış anlaşıldı. Bazıları bizim için evlilik hazırlığı yapıyor dediler. Ne evlilikle ilgili söylentiler, ne de ayrıldığımız yolundaki haberler doğru. Biz böyle çok mutluyuz' dedi.(akşam)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz