Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Turkcell 'Hazır Kart' reklamlarının yeni yıldızı Tarkan oldu.

Bir 9/11/2008, 13:14

[1 Aralık 2001]
Ünlü yıldız, yeni reklam filmlerinde 'Ben Özgürüm' sloganıyla bütünleşen Nil Karaibrahimgil ile birlikte rol aldı. İkilinin geleceklerini ise izleyiciler tarafından kaleme alınacak olan senaryolar belirleyecek.

Şimdiye kadar Nil tarafından söylenen şarkılar ise artık Tarkan tarafından yazılacak ve ikili bu şarkıları birlikte seslendirecek. Dün düzenlenen basın toplantısında bir araya gelen ikili 'Hazır Kart' reklamlarının yanı sıra başka projelerde de birlikte yer alabileceklerini açıkladı.

Sürpriz projeler

Geliştirilecek ürün, hizmet ve projelerden elde edilecek gelirlerden pay alacak Tarkan'ın gerçek kazancı ise anlaşmanın sona ereceği 2002 sonunda belli olacak. Turkcell yetkilileri, ünlü popçunun pek çok sürpriz proje ile Hazır Kart kullanıcılarıyla buluşacağını da müjdeledi.

Hikaye devam ediyor

Hazır Kart kampanyasının yaratıcısı Y&R/Reklamevi Başkanı Serdar Erener, hikayenin devamını şu sözlerle anlattı: 'Özgür Kız, Kapadokya'da Özgür Çocuğu kaybetmenin üzüntüsüyle ve belki onu görebileceği ümidiyle bir balonda uçmaktadır. Balondan indiğinde, beyaz şapkalı birini görür. Sevinçle ve biraz da kızgınlıkla ona doğru koşar. Omuzundan tutar, çevirir. Karşısındaki beyaz şapkalı, hiç beklemediği biri çıkar: Tarkan!.. Özgür Kız şaşırır, utanır, güler, kalakalır.(aksam.com.tr)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz