AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapClick Here and Join Now

Paylaş | 

Şarkı söylemek istediğim isimler arasında Tarkan da var!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BennyBenassi
HeadPromoter
HeadPromoter

Erkek
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
<strong>Şu an ki Ruh Hali</strong> :
<strong>Tarkan\'da En Çok Beğendiği:</str : Sahne Performansı
<strong>Tarkan\'a Mesajı</strong> : Sensiz Hayat,Sözsüz Müzik Gibidir!
<strong>En Beğendiği Tarkan Şarkısı</stro : Salına Salına Sinsice

MesajKonu: Şarkı söylemek istediğim isimler arasında Tarkan da var!   14/11/2008, 09:52

Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcusu Emel Sayın, iki gece üst üste hayranlarıyla buluşacak. İş Sanat'taki konserlerde Selahattin Pınar ve Saadettin Kaynak'ın sevilen şarkıları söylenecek..
Yaklaşık iki yıl önce İş Sanat sahnesinde Münir Nurettin Selçuk şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcı Emel Sayın, bu kez Cumhuriyet döneminin sevilen bestecileri Saadettin Kaynak ve Selahattin Pınar'ın şarkılarını aynı mekanda yorumlayacak.

Albüm yapacak
İki konseri de kayda alarak yılbaşına doğru albüm olarak piyasaya çıkarmayı hedefleyen Emel Sayın, klasik müziği daha geniş kitlelere ulaştırmak için alternatif çalışmaları desteklediğini söyledi. Yıllara meydan okuyan ünlü şarkıcı, "Bir süre önce Ferhat Göçer'in albümünde onunla düet yapmıştım. Şarkı söylemek istediğim isimler arasında Tarkan ve Teoman da var" dedi. Klasik müzik projelerinde en büyük destekçisinin yapımcı Mustafa Oğuz olduğunu belirten sanatçı, "Oğuz'u Türkiye'deki ilk sanat müziği müzikalini gerçekleştiren Egemen Bostancı'ya benzetiyorum" şeklinde konuştu.(sabah.com.tr)
Kullanıcı profilini gör

Şarkı söylemek istediğim isimler arasında Tarkan da var!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atınç -SARMAŞIK GÜLLERİ & KIRMIZI GÜL
» Haluk Levent-Ben bu gece ölmezsem
» En sevdiğiniz paramore şarkısı ?
» Yaşar İpek son albümünün en beğendiğiniz şarkısı ?
» Tomakinler - Dön Bebegim