Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Şarkı söylemek istediğim isimler arasında Tarkan da var!

Bir 14/11/2008, 09:52

Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcusu Emel Sayın, iki gece üst üste hayranlarıyla buluşacak. İş Sanat'taki konserlerde Selahattin Pınar ve Saadettin Kaynak'ın sevilen şarkıları söylenecek..
Yaklaşık iki yıl önce İş Sanat sahnesinde Münir Nurettin Selçuk şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcı Emel Sayın, bu kez Cumhuriyet döneminin sevilen bestecileri Saadettin Kaynak ve Selahattin Pınar'ın şarkılarını aynı mekanda yorumlayacak.

Albüm yapacak
İki konseri de kayda alarak yılbaşına doğru albüm olarak piyasaya çıkarmayı hedefleyen Emel Sayın, klasik müziği daha geniş kitlelere ulaştırmak için alternatif çalışmaları desteklediğini söyledi. Yıllara meydan okuyan ünlü şarkıcı, "Bir süre önce Ferhat Göçer'in albümünde onunla düet yapmıştım. Şarkı söylemek istediğim isimler arasında Tarkan ve Teoman da var" dedi. Klasik müzik projelerinde en büyük destekçisinin yapımcı Mustafa Oğuz olduğunu belirten sanatçı, "Oğuz'u Türkiye'deki ilk sanat müziği müzikalini gerçekleştiren Egemen Bostancı'ya benzetiyorum" şeklinde konuştu.(sabah.com.tr)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz