Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan ayda 4 bin dolar kâra geçti.

Bir 14/11/2008, 10:31
Yazarlar / Yiğit Karaahmet
Geçenlerde çok acayip bir dedikodu duydum. Dedikodu da değil neresinden çekerseniz çekin uzayacak, eğlenceli, püfür püfür, köpük kıvamında bir bilgi kırıntısı diyelim. Şöyle ki:

Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can artık Londra’da yaşıyor. Ve arada bir de İstanbul’a geliyor. Bu en son gelmelerin birinde tüm arkadaşlarına Sezen Aksu’nun evinde bir parti veriyorlar. Herkes inanılmaz eğleniyor partide.

Ama Sezen gece boyunca ‘Size bir sürprizim var. 12’yi bekleyin’ diyor. Parti son hızla ilerlerken saatler 12’yi vuruyor, arabalar kabak oluyor, Kanlıca’daki yalının merdivenlerinde ayakkabısının tekini unutan unutuyor...

Ve birden partinin yapıldığı salonun ışıkları kararıyor. Merdivenlerden aşağıya yüzünde peçesiyle bir oryantal iniyor. Tezahüratlar, alkışlarla beraber mini bir dans gösterisi başlıyor. Herkes son derece coşuyor tabii. Ve dans şovunun sonunda Sezen peçeyi kaldırıyor.

Peçenin altından kim çıkıyor dersiniz.

Sibel Can.

Gördüğünüz üzere ekonomik kriz ünlülerimizi de gelecekle ilgili düşünmeye itiyor. Sibel Can da kariyerinin start çizgisine geri dönmüş (Tabii bu arada Sibel Can eve sadece göbek atmak için gelmemiş. Bu işin fitne fücurluğu. Son derece samimi bir arkadaş toplantısında, kısa bir gösteriden ibaret bu. Ama her halukârda evdeki bir partide ışıklar kapanıp Sibel Can’ın çıkması ilginç bir olay).

Bunun üzerine diğer birtakım ünlülerimizin krizden dolayı nasıl ekonomik tedbirlere girdiğini şöyle bir inceleyelim istedim:

Ebru Gündeş, bir konserinde giydiği, Alexander McQueen imzalı tuvaleti, iki gün sonra televizyondaki programında da kullandı. Ama hiç beklenmedik bir şey oldu ve program konuğu Linet’te aynı elbisenin çakmasıyla, aynı programa çıktı. Böylece bu piştiyle Ebru Gündeş krizin en rezil ettiği ünlü olarak tarihe geçti (Linet’in durumunu kendisi yeteri kadar ünlü olmadığı için saymıyoruz)

Teoman artık gece dışarı çıkmıyor. Eskiden her gidilen barda ‘elma suyu’ içen Teoman artık evinde içiyor. Kendisiyle en son Berlin’de bir gece kulübünde karşılaştık. Çünkü Berlin’de içkiler Türkiye’nin yarı fiyatına. Yani Teoman eğlenmek için Berlin’e gidiyor.

Bülent Ersoy yeni sevgili adayıyla sadece mesajlaşıyor. Eskidendi o saatler süren telefon konuşmaları. Çünkü 5 mesajdan sonrası bedava!

Athena Gökhan döviz kurlarındaki saçma artıştan sonra İngiltere’den Türkiye’ye geri döndü. Majestelerinin punkçısı olma serüveni bir süre ertelendi.

Demet Akalın sevgilisinden ayrıldıktan sonra ‘Artık sarımsaklı hamburger yiyebileceğini’ açıkladı. Neden midyeli risotto değil de sarımsaklı hamburger? Çünkü sarımsaklı hamburger sadece 1 YTL.

Tarkan da sevgilisi Bilge’den ayrıldı. Böylece ayda 4 bin dolar kâra geçti. Malum ‘kız arkadaş’ olunca masraf da çok olur.

O yüzden normal vatandaş, size sesleniyorum. Kriz yüzünden kemerleri sıktıysanız üzülmeyin.

Yalnız değilsiniz!(akşam gazetesi)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz