Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Anlaşılamayan Popstar - TARKAN

Bir 17/11/2008, 12:57

Bu ülke gerçekten Tarkan’ın değerini bilmiyor.Türkiye’yi nasıl tanıttığını, yurtdışında nasıl bir reklama sebep olduğunu farkında değiliz.

Dünya popstarı haline gelmiş bir şarkıcı olarak göremiyoruz. Türkiye’ deki kendince popstar olan şarkıcılarla kıyaslayıp duruyoruz. Aslında bir gerçek var ki onlarla kıyaslanamayacak kadar yüksekte bir şarkıcı.

Ben küçüklüğümden beri bilirim Tarkan sürekli açıklama yapar der ki:”Şarkılarım zaman geçtikçe anlaşılır sevilir. Hemen karar vermeyin…” fakat; her albümü çıktığında yerden yere vurulur, bittiği bu ülkede iş yapamayacağı söylenir.

Hıncal Uluç’un Metamorfoz albümü için söylediği şu sözleri gülerek hatırlıyorum : “Tarkan, Mega fiyasko…” diyerek albümünün tutmadığını ima etmişti. Fakat bakıyorumda gerçekten şarkıları seviliyor, heryerde çalınıyor ve ezbere biliniyor. Yani bu albümde de Tarkan bir şekilde sevildi ve şarkıları ezberlendi kısaca tutturdu.

Artık bu şarkıcının tarzını anlayalım, zamanla şarkılarını seviyoruz… Bir sonraki albümde de biraz dinleyelim öyle karar verelim…(akin.me)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz