Paylaş
Aşağa gitmek
avatar
Admin
Admin
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 140
Yaş : 32
Takımı : Galatasaray
Üyelik Tarihi : 30/07/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com/

Tarkan CHP'nin teklifine ne yanıt verdi?

Bir 2/12/2008, 19:19
Megastar Tarkan, İzmir'in CHP'li Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun yılbaşı kutlamaları için yaptığı 500 bin dolarlık teklife "Hayır" dedi. Tarkan, siyasi şovlarda yer almayacağını söyledi.

Takvim'de yer alan habere göre, İzmir'in CHP'li Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu yılbaşı kutlamaları için Tarkan'a 500 bin dolarlık teklif götürdü, reddedildi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi kolları sıvayan belediyeler, kampanyalarında ünlü isimleri kullanmak için kıyasıya rekabete girdi. Bu isimlerden biri de İzmir'in CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu oldu.

500 bin $'a hayır

İzmirliler'in gönlünü kazanmak ve kentlilere unutulmaz bir yeni yıl coşkusu yaşatmak isteyen Kocaoğlu, yılbaşı gecesi İzmir Cumhuriyet Meydanı'nda konser vermesi için Tarkan'a teklif götürdü. İlk başta konser teklifine sıcak bakan Megastar, "Konser CHP şovuna dönüşebilir" düşüncesiyle kararından vazgeçti. Bunun üzerine Aziz Kocaoğlu, Tarkan'a vereceği konser ücretini 500 bin dolara çıkarttı. Ancak bu rakam bile Megastar'ın teklifi kabul etmesini sağlayamadı. (internet haber)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz