Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Tarkan Hollanda da Esti!

Bir 15/12/2008, 16:43

Hollanda'daki hayranlarıyla haftasonu buluşan megastarın konser verdiği Amsterdam Arena yanında bulunan 3 katlı Heineken Konser Salonu tamamen doldu. Çok sayıda Hollandalı hayranının da seyirciler arasında olduğu konser öncesinde sanatçı, herkesten dertlerini evde bırakıp konsere gelmesini veya salonda bırakıp gitmelerini isteyerek, konsere tam bir katılım sağladı.

Konser boyunca en sevilen parçalarının yanısıra yeni parçalarına da yer veren sanatçı, hareketli performansıyla izleyenlerden büyük alkış topladı. Sanatçıyı ilk kez Türkiye'de yaptıkları tatil sırasında dinlediğini söyleyen Hollandalı Şebina ve kızı Ketty Dries, "Tarkan, çok iyi bir performans sergiledi. Burada çok büyük bir ilgi odağıydı ve büyük bir gösteri sergiledi. Şarkı sözlerinden birşey anlamamıza rağmen müzik güzledi.

Kendisini Türkiye'de tatil yaparken bir deniz yolculuğunda dinledik. Çok beğenmiştik, buraya da onun için geldik ve çok eğlendik" diye konuştu. Tarkan'ın Türk hayranları Hakan, Hasan, Gürkan kardeşler ise, Tarkan Avrupa'nın megastarı olduğunu söyleyerek, konsere girmek için 50 Euro ödediklerini belirttiler. Koruma ve güvenlik güçlerinin dikkatiyle konser kalabalığa rağmen olaysız son buldu.[haberturk]Eğer Video Görüntülenemiyorsa tıklayın.
avatar
Admin
Admin
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 140
Yaş : 32
Takımı : Galatasaray
Üyelik Tarihi : 30/07/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com/

Geri: Tarkan Hollanda da Esti!

Bir 16/12/2008, 03:52
müdür büyüksün be
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz