Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

TARKAN'IN KLİBİ, KLASİK ARABALARA RAĞBETİ ARTIRDI

Bir 22/6/2008, 15:50
Megastar Tarkan'ın "Arada Bir" Adlı Parçasına Çektiği Son Klibinde Klasik Arabaları Kullanması, Klasik Arabalara Olan Rağbeti Artırdı.
Megastar Tarkan'ın "Arada Bir" adlı parçasına çektiği son klibinde klasik arabaları kullanması, klasik arabalara olan rağbeti artırdı.
Ünlü sanatçı Tarkan, geçtiğimiz hafta "Metamorfoz" isimli son albümünden söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait "Arada Bir" adlı parçaya üçüncü klibini çekti. Çekimleri Kırklareli'nin Saray ve Vize ilçelerinde yapılan klibin yönetmenliğini Metin Arolat yaptı. Çekimleri 2 günde tamamlanan klipte, Tarkan'a Romen manken Anda eşlik etti. Araba sahneleri trafiğe kapalı alanlarda ve dublör kullanılarak gerçekleştirilen klipte klasik arabaların kullanılması, klasik arabalara olan ilgiyi artırdı.

Adana'da klasik araba tutkunlarını temsil eden Kadir Acarlar, Tarkan'ın son klibinden sonra klasik araba almak için kendisine en az 10 kişinin başvurduğunu belirterek, "Klibi izleyen ve daha önce de klasik araba tutkunu olan arkadaşlarım klasik araba almak için harekete geçti. Şimdi benden klasik araba istiyorlar. Ben de 2. el araba satan arkadaşları arayarak pazara klasik araba getirmelerini istedim. Klipten sonra her gün araba siparişi alıyorum" dedi.
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz