AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapClick Here and Join Now

Paylaş | 

Tarkan'a özel bağı var.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BennyBenassi
HeadPromoter
HeadPromoter

Erkek
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
<strong>Şu an ki Ruh Hali</strong> :
<strong>Tarkan\'da En Çok Beğendiği:</str : Sahne Performansı
<strong>Tarkan\'a Mesajı</strong> : Sensiz Hayat,Sözsüz Müzik Gibidir!
<strong>En Beğendiği Tarkan Şarkısı</stro : Salına Salına Sinsice

MesajKonu: Tarkan'a özel bağı var.   29/12/2008, 05:18

Sezen Aksu şarkısıyla iyi bir çıkış yapan ve Gülşen'le düet yapan Serhan Sokulgan Tarkan'a toz kondurmuyor.

Bir çok erkek popstar Tarkan için olumsuz eleştiriler yaparken Sezen Aksu şarkısıyla iyi bir çıkış yapan ve Gülşen'le düet yapan Serhan Sokulgan Tarkan'a toz kondurmuyor. Hemen hemen katıldığı her programda sorulan sorularda "Tarkan bu coğrafyanın önemli bir ismi, bizim işimizde erkekler erkekleri kadınlar kadınları çekemiyor ama bütün erkek şarkıcıların bir çoğu Tarkan'ın saç teli bile etmez" dedi.
GÜLŞEN'E KIRGIN
Serhan Sokulgan geçtiğimiz yaz başı Sezen Aksu'nun şarkısı Kaderim'e Gülşen'le düet yapmış ve müzik listelerine iyi bir giriş yapmıştı.Şarkı çok iyi bir yere gelip herkes tarafından çok beğenilirken listelerde bir numara oldu. Ege ve Güney sahillerinde beachlerin en gözde şarkıların biri olmuştu. "Kaderim" Ancak Serhan "Gazetelerde genç yeteneklere her fırsatta destek olacağını söyleyen Gülşen beni her konserlerinde çıkartacağı sözü versede arkasında durmayıp beni biraz üzdü ve kırdı. Şarkı üst sıralara çıktığı halde birden ortadan kayboldu.Ama yinede çok seviyorum oda çok zor şeyler atlattı"dedi.[hürriyet]
Kullanıcı profilini gör

Tarkan'a özel bağı var.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası