Paylaş
Aşağa gitmek
avatar
Moderator
Moderator
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 65
Yaş : 33
Takımı : Galatasaray
Şu An Yaşadığı Yer : Türkiye
Üyelik Tarihi : 15/10/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com/

Tarkan: Bölgeye barış diliyorum

Bir 29/12/2008, 16:45


Pop müziğin ünlü ismi Tarkan, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları için, 'Ben özellikle o bölgeye barış diliyorum. Artık bitsin bu amansız savaşlar, kavgalar. İnsanlar, çocuklar ölmesin.' dedi.
Konser için Azerbaycan'a giden Tarkan, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada 2009 yılında herkese sağlık ve mutluluk diledi. Türkiye için de krizden çıkıp daha bol kazançlı, feraha ulaştığımız günler dileyen ünlü şarkıcı, İsrail'in Filistin'e saldırılarını da değerlendirdi. Tarkan, 'Günlerdin gazetelerde okuyoruz. Ben zaten hep barıştan yana biri oldum. Mesajlarım da hep bu doğrultuda oldu. O yüzden çok üzülüyorum. Bu kadar insan ölüyor. Ben özellikle o bölgeye barış diliyorum. Artık bitsin bu amansız savaşlar, kavgalar. İnsanlar ölmesin, çocuklar ölmesin! ' diye konuştu.
2009 yılı yazında yeni albüm çıkartacağını da söyleyen Tarkan, yeni yılda yeni projeleri olduğunu ancak şimdiden söylemesinin doğru olmadığını belirterek, '2009 benim için bol şarkılı güzel bir sene olacak' dedi.(Yeni Şafak)
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz