Paylaş
Aşağa gitmek
HeadPromoter
HeadPromoter
Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 1214
Yaş : 31
Şu An Yaşadığı Yer : Turkey
Üyelik Tarihi : 17/03/08
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com

Sahte Tarkan Tövbe Etti!

Bir 9/1/2009, 20:43


Müzik piyasasında 'Sahte Tarkan' olarak nam salan Ankaralı Derin Sirel, isyanlarda: Ben kimseyi aramıyorum ama herkes Tarkan diye beni arıyor!..
Sesinin Megastar Tarkan'a müthiş benzerliği sayesinde; bir dergiye Tarkan olarak telefon röportajı veren 'Sahte Tarkan' tövbe etti! Yonca Evcimik'le aylarca 'Tarkan olarak' dertleşen, Bahar Korçan'a kıyafet ısmarlayan Ankaralı Derin Sirel; piyasada kendisi gibi iki üç tane daha 'sahte megastar' olduğuna dikkat çekerek, karmaşanın başlangıcıyla ilgili şunları söyledi:

Kimse yardımcı olmadı
"Benim 'Buram Buram' adlı şarkım, internet ortamında Tarkan'ın parçası olarak yayılmaya başlamıştı. Bu haberi yapan dergiye ulaştım ancak kimse yardımcı olmadı. Ben de bunun üzerine Tarkan gibi dergiyi arayıp 'Bu şarkı benim değil' dedim. Ardından bütün kapılar açıldı. Daha sonra beni aynı numaradan arayıp Tarkan'mışım gibi konuşanlar oldu." Megastar'a benzetildiği için kendi kişiliğini kaybetmeye başladığını belirten Derin Sirel, "Ben kimseyi aramıyorum. İnsanlar, Tarkan'ın telefonu sandıkları için benim numaramı arıyor. Tarkan olarak kimseyle konuşmamak için o sim kartı artık kullanmıyorum" dedi.[24 Mayıs 2007-Günaydın]
avatar
Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı : 21
Yaş : 38
Takımı : Yok.
Şu An Yaşadığı Yer : AZERBEYCEN/BAKU.
Üyelik Tarihi : 11/06/10
Kullanıcı profilini görhttp://hammarturg.com/

Geri: Sahte Tarkan Tövbe Etti!

Bir 12/6/2010, 17:34
Tarkanin ayaqqabisini bir coklari giyine bilir, ama hic kimse onun gibi yuruyemez!...
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz